Umut Ol Derneği Afrika'da Kur'an-ı Kerim dağıttı
Haberler
Umut Ol İnsani Yardım Derneği Suriye'de İhtiyaç Sahiplerine Fitre Dağıttı.
![Umut Ol İnsani Yardım Derneği Suriye'de İhtiyaç Sahiplerine Fitre Dağıttı.](https://www.umutol.org.tr/uploads/yazi/2020/6/orta/yazi-1591277526-5ed8f7d6440ab.jpeg)
Umut Ol Derneği bağışta bulunulan Fitreleri Mazlum kardeşlerimize ulaştırdı.
İnsani Yardım Projeleri kapsamında çalışmalarına devam eden Umut Ol Derneği Ramazan ayında yetimlere, ihtiyaç sahibi ailelere kumanya, kurban , fitre, zekat ve sadaka dağıtımında bulunarak mazlum kardeşlerimize destek oldu. Sizlerde yardım elinizi uzatarak mazlumlara umut olabilirsiniz.